Edirne İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Konutların Turizm Amaçlı Kiralanması KanunuKonutların gerçek ve tüzel kişilere, yüz günden az süreyle turizm amaçlı kiralanmasına ilişkin Konutların Turizm Amaçlı Kiralanmasına Ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmî Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Konutların Turizm Amaçlı Kiralanması Kanunu Kapsamında yapılacak belgelendirme başvuruları ve konutların niteliklerine ilişkin Müdürlüğümüzce bilgilendirme toplantıları yapılacaktır.

16.01.2024 Salı Günü İstasyon Mahallesi Atatürk Bulvarı (Edirne Tapu Kadastro 14. Bölge Müdürlüğü Binası Yanı) Merkez/Edirne adresinde Edirne Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Binası konferans salonunda iki oturum halinde gerçekleştirilecektir.

16.01.2024 Salı Günü İstasyon Mahallesi Atatürk Bulvarı Edirne adresinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Binası konferans salonunda yapılacak bilgilendirme toplantılarında; 

Edirne Merkez, Lalapaşa, Süloğlu ve Havsa ilçelerinden gelecek katılımcılar için ilk oturum saat 10.30, Uzunköprü, Meriç, Keşan, İpsala ve Enez ilçelerinden gelen katılımcılar için ikinci saat 14.30’da gerçekleştirilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 

Sosyal medya hesaplarına erişmek için tıklayınız;         INSTAGRAM               TWITTER           FACEBOOK